Slevy a speciální ceny

Nabízíme zvýhodněné ceny pro seniory starší 65 let, slevy pro studenty, držitele karet ISIC/ITIC, držitele průkazů ZTP a ZTP-P, rodinné vstupenky a snížené vstupné pro děti.

Slevy dostupné při nákupu on-line

Abonmá ISIC/ITIC | Sleva ISIC/ITIC

Držitelé karet ISIC/ITIC mohou zakoupit speciální ISIC/ITIC abonmá v ceně 590 Kč/1200 Kč na Cyklus soudobé hudby S.

Průkazy ISIC/ITIC opravňují držitele rovněž k zakoupení jednotlivých vstupenek za 100 Kč/200 Kč na koncerty cyklu A, a sice na sedadla od III. kategorie.

Při vstupu do sálu můžete být vyzváni k předložení platného dokladu. Na jednu kartu ISIC/ITIC lze uplatnit slevu na jednu vstupenku na daný koncert orchestrálního cyklu A a na jedno abonmá ISIC/ITIC cyklu soudobé hudby S.

Sleva pro studenty

Studenti do 26 let (nejen držitelé průkazu ISIC, ale též ostatních studentských nebo žákovských průkazů) mohou zakoupit vstupenky za 100 Kč na koncertní řadu K a S. 

Sleva pro děti

Pro děti mladší 15 let jsou k dispozici vstupenky za 100 Kč na koncerty cyklu A, K a S. Platí na vstupenky všech kategorií. V dětské řadě D/E je k dispozici dětské abonmá a dětská vstupenka za snížené vstupné.

Speciální cena pro seniory 65+

Senioři ve věku 65 let a starší mohou využít speciální cenu abonmá na cykly A, K a S. 

Slevy při telefonické nebo osobní objednávce

Kombi ABO

V rámci Kombi ABO můžete zakoupit balíček 3 koncertů s 10% slevou a balíček 5 koncertů s 15% slevou. Prodej Kombi ABO probíhá paralelně s prodejem abonmá od 3. května do 14. června 2021

V jednom balíčku lze kombinovat koncerty cyklu A, K a S, maximálně však dvě vstupenky na jeden koncert. Lze kombinovat vstupenky v různých cenových kategoriích na aktuálně dostupná sedadla.

Slevu nelze kombinovat s jinými slevami, uplatnit ji můžete telefonicky nebo osobně v pokladně PKF.

Rodinná vstupenka

Na koncerty Komorního cyklu K a Cyklu soudobé hudby S je možné zakoupit rodinnou vstupenku pro 2 dospělé + 2 a více dětí mladší 18 let: cena na osobu je 100 Kč.

Cyklus K je vhodný pro děti od 8 let, cyklus S od 10 let. Slevu lze uplatnit telefonicky na čísle +420 461 049 232 nebo v místě konání koncertu.

Všeobecné informace

Poskytované slevy nelze slučovat.

Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. K vrácení vstupného dojde pouze v případě zrušení koncertu bez náhrady.

Za ztracené vstupenky nelze poskytnout náhradu, vyjma abonentních vstupenek. 

Pořadatel neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa PKF — Prague Philharmonia.

Pořadatel požaduje při vstupu do sálu předložení dokladu, na jehož základě byla sleva poskytnuta.

V případě příchodu po zahájení koncertu ztrácí návštěvník v zájmu zajištění nerušeného zážitku nárok na své místo v sále a bude uveden na dostupná volná místa pořadatelem, a to výhradně o přestávkách či při potlesku. Děkujeme za pochopení.

Změny v programech a účinkujících jsou vyhrazeny a neopravňují k vrácení vstupného. Veškeré změny jsou zveřejňovány na internetových stránkách PKF.

Fotografování, pořizování audio a videozáznamů, používání mobilních telefonů a jiných elektronických zařízení během koncertu je zakázáno.

Za podpory
Hl.město Praha
Ministerstvo kultury
Generální partner
Komerční Banka
Hlavní partner
Hyundai
Generální mediální partner
Česká televize
Hlavní mediální partner
Hospodářské noviny
Patron
RSBC
Partneři
Čepro
O2 universum