Hromadné objednávky

Hromadné objednávky se vztahují na nákup 8 a více vstupenek.

Hromadné objednávky lze zasílat e-mailem na adresu vstupenky@pkf.cz nejpozději 3 týdny před datem konání koncertu. Písemné objednávky jsou závazné. Maximální doba rezervace míst před zasláním závazné objednávky je 1 měsíc. Poté jsou vstupenky vráceny zpět do prodeje.

Vstupenky lze hradit bankovním převodem na základě zálohové faktury se splatností 14 dní nebo osobně v Pokladně PKF – Prague Philharmonia. Po vystavení zálohové faktury již není možné měnit počet a cenovou kategorii vstupenek a termín koncertu. Při neuhrazení zálohové faktury v termínu splatnosti je rezervace vstupenek automaticky stornována. Při formě doručení vstupenek poštou je k ceně vstupenek připočítán manipulační poplatek za poštovné a balné ve výši 80 Kč.

Objednávky se vyřizují dle data přijetí a na aktuálně dostupná sedadla. PKF – Prague Philharmonia si vyhrazuje právo limitovat kontingent vstupenek určených pro hromadné objednávky.

Za ztracené vstupenky se neposkytuje náhrada. Zakoupené vstupenky nelze vracet nebo vyměňovat.

PKF – Prague Philharmonia neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa. Jakýkoliv spekulativní prodej vstupenek třetím osobám či organizacím je v rozporu s obchodními podmínkami a je zakázán.

Za podpory
Hl.město Praha
Ministerstvo kultury
Generální partner
Komerční Banka
Hlavní partner
Hyundai
Generální mediální partner
Česká televize
Hlavní mediální partner
Hospodářské noviny
Patron
RSBC